Windows 10’u Samsung Cihazlarınız İle Açabilirsiniz

Windows 10 yüklü bilgisayarınızın kilidini, Samsung cihazınızın parmak izi okuyucusu ile açabilirsiniz.

Samsung firması her geçen gün yeni özellikleri ile uğraş verdiğimiz işleri daha kısa sürede yapmamız için imkan sunuyor. Bu özelliklerden birisi de uzun süredir kullanılan Flow uygulamasını Windows 10 işletim sistemi ile adapte etmek. Bu sayede Windows 10 kurulu bilgisayarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Samsung Flow Uygulaması Nedir?

Samsung Flow ile Windows 10 arasında bağlantı kurun

Samsung Flow, sahip olduğunuz cihazlarınız arasında sorunsuz ve güvenli bağlantı işlemini gerçekleştiren bir uygulamadır. Tabletinizi ve/veya bilgisayarınızı akıllı telefonunuz ile doğrulayabilir, cihazlarınız arasında içerik paylaşımı yapabilir, akıllı telefonunuzdan bildirimleri sahip olduğunuz diğer cihazlarla eşitleyebilirsiniz. Akıllı cihazınız ile bilgisayarınızın kilidini parmak izi ile açabilir ve dosya transferi benzeri işlerinizi yapabilirsiniz.

Samsung Flow Uygulamasını Destekleyen Cihazlar:

Galaxy S8, S8+, S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S6 Edge+, Note 5, A5, A7 vb. cihazlarınız ile Windows 10 yüklü bilgisayarınıza bağlantı kurabilirsiniz.

Samsung Flow uygulamasını Windows App Store‘dan bulabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın