Windows 10’a Ücretsiz Yükseltme Devam Ediyor!

Windows 10‘a hala geçiş yapmadıysanız ve geçiş yapmak istiyorsanız bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz hala mümkün!

Bu yazımızda sizlere Windows 10’a ücretsiz yükseltme hala yapılır mı? sorusuna cevap vereceğiz.

Windows 10’a ücretsiz yükseltme kaldığı yerden devam ediyor. Bunun için 2 yol bulunmaktadır. İlki pek ahlaki açıdan doğru olmasa da uygulanabilir bir yöntemdir. İkincisi ise ahlaki açıdan hiçbir engel bulundurmayan bir yöntemdir. İlk yöntem, Yardımcı teknoloji kullananlara yönelik Windows 10 Yükseltmesi adını alan Microsoft’un özel bir uygulamasıdır. İkinci yöntem ise sahip olduğunuz ürün anahtarı ile yapabileceğiniz ücretsiz bir yükseltme işlemidir.

Yardımcı Teknolojileri Kullanan Müşteriler Windows 10’a Ücret Ödemeden Nasıl Yükseltme Yapabilir?

ardımcı teknolojileri kullanan müşteriler Windows 10’a Ücretsiz Yükseltme Yapabilir

Eğer yardımcı teknoloji kullanıyorsanız Windows 10’a hiçbir ücret ödemeden yükseltme yapabilirsiniz. Microsoft’un bu sözü hala geçerlidir ve ne zaman sonlanacağı konusunda bir bilgi vermemiştir. Ama yardımcı teknoloji kullananlar için bu kampanyanı uzunca bir süre devam edeceği görünüyor.

Şimdi gelelim asıl konuya; illa yardımcı teknoloji kullanan bir kullanıcı mı olmak gerek? Bu sorunun cevabı; hayır. Ahlaki açıdan pek doğru olmadığını söylediğimizde bu konuyu aklımıza getirmiştik. Yani herhangi bir kullanıcı bu uygulamadan yararlanabilir. Herhangi bir kanıt istemiyor. Bu yüzden bu bağlantıyı kullanarak Windows 10’a yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Anahtarı ile Windows 10’a Ücretsiz Yükseltme Nasıl Olur?

Çok güzel olur 🙂 Tek yapmanız gereken Windows 10 temiz kurulum işlemini gerçekleştirmek olacak. Ve tabii Windows 7 ve Windows 8 lisanslarından birine sahip olmanız gerekiyor. Bunlar tamamsa ücretsiz yükseltme de tamam demektir.

Windows 10 Temiz Kurulum Rehberi bağlantısını kullanarak konumuzdaki adımları takip ederek ürün anahtarı ile ücretsiz bir şekilde Windows 10’a geçiş yapabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın