Windows 10 Temiz Kurulum Aracı İndir

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından yayınlanan Windows 10 temiz kurulum aracı ile basit bir şekilde temiz kurulum yapabilirsiniz. Windows 10’a yükseltme kurulumu ile geçmek yerine temiz kurulum yapmak istiyorsanız bu araç en iyi şekilde size yardımcı olacaktır.

Windows 10 Temiz Kurulum Aracı İndir

Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 işletim sistemlerinizde kullanabileceğiniz bu araca ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Windows 10 Temiz Kurulum Aracı Nasıl Kullanılır?

Windows 10 Temiz Kurulum Aracı

Windows 10 Temiz Kurulum Aracı

Bu aracı indirdikten sonra Windows 8.1, 8 ve 7 işletim sistemleriniz üzerinden Windows 10 ISO dosyasını basit bir şekilde indirebilirsiniz.

Windows 10 yükseltme kurulum aracı ile aynı yapıda olan Windows 10 temiz kurulum aracını çalıştırdıktan sonra 2 tane seçenek sunuyor. Bu seçenekler; kişisel dosyaları sakla ve her şeyi sil seçenekleridir.

Windows 10 temiz kurulum yapmak istiyorsanız Her şeyi sil seçeneğini seçip devam edin. Daha sonra da “Install” seçeneğine tıklayıp devam edin. Bu sayede temiz kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 7 Kullananlar Dikkat!

Microsoft .NET Framework 4.5 indir

Microsoft .NET Framework 4.5 indir

Windows 7 işletim sistemini kullanan kullanıcıların sistemlerinde Microsoft .NET Framework 4.5 yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse aracı çalıştırırken hata alırsınız. Bu yazılımı yükleyerek bu hatadan kurtulabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Microsoft .NET Framework 4.5 İndir

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

2 yorum

  1. hocam ben yeni bilgisayar aldım , ssd takıp format atacağımda burdaki programla işimi görebilir miyim yoksa usb mi hazırlamam lazım acaba?

    • USB hazırlamanız gerekiyor. Çünkü bu henüz test aşamasındadır. En iyisi Windows 10 yükseltme aracı ile iso dosyasını indirip USB ile gerçekleştirmenizdir.

Yorum Yazın