Windows 10 için iCloud İndir

Windows 10‘da iCloud uygulamasını kullanabilirsiniz. Apple’ın Windows için iCloud uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama ile fotoğraflarınız, videolarınız, mesajlarınız, dosyalarınız ve diğer önemli bilgileriniz hem Windows 10 bilgisayarınızda hem de akıllı mobil cihazınızda yanınızda olabilir.

Windows 10 için iCloud Uygulaması

Windows 10 için iCloud sayesinde sevdiğiniz tüm içeriğe kullandığınız her aygıttan erişme imkanı bulabilirsiniz. Bunun için iCloud’u Windows 10 yüklü bilgisayarınıza indirip ayarlarınızı gerçekleştirdiğinizde fotoğraflarınıza, videolarınıza, gönderilen ve gelen mesajlarınıza, özel dosyalarınıza, yer işaretlerinize ve diğer her şeye tüm aygıtlarınızdan erişme imkanı bulabilirsiniz.

PC için iCloud İndir

iCloud’da ki Fotoğraflar ve Videolar Bilgisayara Nasıl Aktarılır?

iCloud’da ki fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza indirmek için Windows 10 yüklü bilgisayarınızdaki iCloud Fotoğraf Arşivi‘ni kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Windows 10 için iCloud‘u açın.
  • Daha sonra Fotoğraflar seçeneğinin yanındaki Seçenekler kısmına tıklayın.
  • Ve buradan iCloud Fotoğraf Arşivi seçeneğini seçin.
  • Son olarak Bitti ve Uygula diyerek işlemi sonlandırın.
Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın