Microsoft’dan Pokemon GO Hamlesi

Microsoft, hızlı büyüyen Pokemon GO furyasına daha fazla kayıtsız kalamadı ve OneDrive‘a üzerinden bu konuda yeni bir yenilik yayınladı.

Windows 10 ile birlikte büyük bir yankı oluşturan Microsoft, geçtiğimiz gün OneDrive uygulamasında bir kaç değişiklik yaptı. Bu değişikliklerin içinde en çok dikkat çekeni ise yeni Pokemon detektörüydü. Fotoğrafları; insan, çiçek, bina, yiyecek ve daha birçok kategoriye göre sınıflandırma yapabilen OneDrive bu yenilikle birlikte artık Pokemon karakterlerini de sınıflandırabilecek.

OneDrive'a Pokemon GO Yeniliği

OneDrive’a Pokemon GO Yeniliği

OneDrive uygulamasını fotoğraflarını yedeklemek için Windows, Android veya iOS üzerinden kullanan kullanıcılar bu araç ile birlikte Pokemon görüntülerinin hepsini sınıflandırabilecek ve her bir Pokemon karakterini adına göre aratabilecek.

Pokemon GO oyununa yönelik gelen yeniliğin dışında OneDrive uygulamasında albüm düzenlemelerine de değinilmiş. Gelen bu yenilikle otomatik albümlerdeki fotoğraflar artık; belirli bir mekanda kısa bir zaman aralığında çekilen fotoğraflardan oluşan kolajlardan oluşabilecek. Ayrıca herhangi bir albümünüzde yer alan en iyi fotoğraflara mobil uygulamalardan, çevrimiçi ortamdam veya Windows 10 fotoğraf uygulamasıyla doğrudan erişebileceksiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın