LinkedIn Windows 10 Masaüstüne Geliyor

Microsoft, bünyesine kattığı LinkedIn profesyonel sosyal ağını bugünden itibaren Windows 10 masaüstüne getiriyor. LinkedIn masaüstü uygulamasını dilediğiniz zaman Windows 10’da kullanabileceksiniz.

Windows 10 ile tam anlamıyla entegre halinde çalışacak olan masaüstü uygulamasının, Windows 10’un başlangıç menüsüne yerleşebildiği, hızlı erişme yerleşebildiği ve eylem merkezi ile uyum içerisinde çalışacağı için bildirimleri de gösterebildiğini duyurdu. LinkedIn üzerinden gelecek bildirimler içinde yeni mesajlar, profil görüntülemeleri, popüler yeni paylaşımlar ve sektörünüze münhasır öne çıkanların da olacağını bildirdi. Tabii bu bildirimleri ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz. İstemediğiniz bildirimleri kaldırabilirsiniz.

LinkedIn Windows 10 Masaüstü Uygulaması

LinkedIn Windows 10’un masaüstü uygulaması ile bütün özellikleri bir arada toplayacak olan Microsoft kullanıcılara büyük imkan sunacak. Bugünden itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz masaüstü uygulamasını Windows Mağaza üzerinden eğer bulamazsanız bölgeden kaynaklı bir uyuşmazlık olduğunu bilmelisiniz. Belli bir süre sonra tekrar kontrol ederseniz uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın