İntel İşlemcili Telefonlara Pokemon GO Desteği Geldi

Çıktığı günden bu yana tüm dünyayı saran Pokemon GO çılgınlığı için yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile en çok soru gelen konulardan biri de nihayet çözülmüş oldu. Güncellemeye kadar Intel yonga setine sahip akıllı telefonlarda siyah ekran veren Pokemon GO artık sorunsuz bir şekilde bu cihazlarda çalışabilecek.

Pokemon GO Facebook destek sayafamıza burdan katılabilirsiniz: Pokemon GO Index

Pokemon GO oyunu bugüne kadar ne yazıkki Intel işlemcili cihazlarda oynanmıyordu. Pokemon Go’ya azımsanamayacak sayıda Intel işlemcili telefon kullanan oyunseverler sadece uzaktan bakabildiler. Avrupaya giriş yapması ile beraber son güncellemesi bu sorunu ortadan kaldırdı ve x86 tabanlı Intel işlemcili Android telefonlarda oynanabilir hale getirildi.

Pokemon GO İntel İşlemcili Cihazlarda Oynanabilir

Pokemon GO İntel İşlemcili Cihazlarda Oynanabilir

Pokemon GO oyununun resmi üreticisi bu hatadan muzdarip kullanıcıların sesini duymuş olmalı ki geri bildirimlerle yakından ilgilendiğini gösterdi. Ayrıca gelen güncelleme ile Android N sürümünün önizleme aşamasında da artık Pokemon Go oynanabilir halde.

Pokemon GO‘yu hala indirmediniz mi? O halde aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android ve iOS için Pokemon GO İndir

Pokemon GO ile İlgili Diğer Konular

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik dünyasıyla iç içeyim. Bu süre zarfında donanım ve yazılım sektörlerinde hizmet verdim. Şu an özel bir şirkette oyun geliştirici olarak çalışıyorum.

Yorum Yazın